معرفی کارخانه

 

شرکت رعد رسانه سپیدان در سال 1390 با کمک خداوند متعال و همکاری سازمان جهادکشاورزی و با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی  اقدام به ساخت و راه اندازی کارخانه تولید کود کمپوست کاملا ارگانیک در شهرستان مرودشت نموده است.

با توجه به وسعت کشاورزی در منطقه جنوبی ایران ، به خصوص استان فارس نیاز به چنین کارخانه ای جهت تولید کود ارگانیک کاملا احساس میشد و نبود کارخانه ای جهت تولید چنین کودی در منطقه و استفاده طولانی مدت کشاورزان از کودهای شیمیایی باعث از بین رفتن کیفیت زمین های کشاورزی ، آلودگی آبهای زیر زمینی و کاهش تولید محصولات کشاورزی شده بود ، در این راستا شرکت رعد رسانه سپیدان با همکاری سازمان جهاد کشاورزی طی پروانه بهره برداری با کد شناسایی

” 0712040011083706-24112512374 ” 

اقدام به راه اندازی کارخانه تولید کودهای کمپوست با قابلیت تولید کود های کمپوست گرانوله شده و فله ای ، کود کمپوست گیاهی مغذی و کود کمپوست حیوانی مغذی نمود.

کارخانه تولید کودهای ارگانیک ، قابلیت تولید کود در تناژهای بالا و ارسال به تمام مناطق ایران را دارا میباشد و طی چند سال گذشته در همکاری با شهرداری های مناطق مختلف شیراز و همچنین کشاورزان فعال در استان فارس توانسته است خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان کود با کیفیت در زمینه کودهای کمپوست معرفی نماید.

هدف کارخانه رساندن کود با بالاترین کیفیت و به سریعترین روش به دست کشاورزان محترم میباشد و کشاورزان عزیز میتواند بصورت تلفنی نظرات خود را با مسئولان کارخانه در میان بگذارند.

کودهای تولیدی کارخانه مناسب برای زمین های کشاورزی ، کاشت های گلخانه ای ، باغات تفریحی ، درختان میوه ، پارک ها و … میباشد.

بدون بو بودن کودهای تولیدی باعث شده است که بدون هیچ گونه نگرانی در باغچه های کوچک نیز بتوان از این کودها استفاده نمود.

مزایای کودهای کمپوست ارگانیک را میتوانید از طریق لینک زیر مطالعه نمایید

 “فواید و اثرات استفاده از کمپوست

زمان و شیوه استفاده از کودهای کمپوست ، همچنین میزان مصرف را نیز میتوانید در لینک زیر مطالعه نمایید

زمان و شیوه مصرف کود کمپوست

جهت ارتباط با شرکت میتوانید از راه های زیر اقدام نمایید .

آدرس شرکت : شیراز – خیابان انقلاب – چهارراه اصلاح نژاد – نبش کوچه 35 – طبقه فوقانی میوه فروشی

آدرس کارخانه : شهرستان  مرودشت – بخش مرکزی – نقش رستم – کیلومتر سه جاده معصوم آباد علیا

تلفن تماس شرکت : 07138209084

تلفن همراه :

09335543956- مهندس صلاحی
09363881540 – مهندس فارسی

 

موقعیت شرکت رعد رسانه سپیدان را میتوانید بر روی نقشه زیر مشاهده نمایید